Aby znaleźć prawnika skorzystaj z wyszukiwarki. Możesz również przeglądać prawników wg stanowisk lub nazwisk:
Specjalizuje się w postępowaniach spornych z udziałem przedsiębiorców zarówno na etapie przedsądowym, jak również na etapie reprezentacji Klientów przed sądami powszechnymi i arbitrażowymi. Jej doświadczenie zawodowe obejmuje w szczególności spory pracownicze, spory z zakresu zwalczania nieuczciwej konkurencji, a także spory bankowe.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Instytutu Filologii Romańskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyła także Szkołę Prawa Hiszpańskiego w Centrum Prawa Hiszpańskiego i Europejskiego Uniwersytetu Warszawskiego, a w ramach programu Socrates Erasmus studiowała prawo na Universitat de Barcelona.

Stażystka Międzynarodowej Organizacji Pracy w Genewie. Zajmowała się problematyką prawa do sądu w zakresie ubezpieczeń społecznych. Uczestniczka konferencji międzynarodowych, w tym Littler Mendelson Employer Conference 2010 w Waszyngtonie oraz Annual Conference on European Labour Law 2011, Academy of European Law w Trewirze. Autorka artykułów z zakresu prawa pracy, m.in. dla American Bar Association.
Biuro

Kancelaria prawna Warszawa

Kancelaria prawna
w Warszawie:
ul. Złota 59

00-120 Warszawa

Tel. +48 22 244 83 00

Faks: +48 22 244 83 01

warszawa@spcg.pl

Edukacja

Uniwersytet Jagielloński, Instytut Filologii Romańskiej, 2007, Wydział Prawa i Administracji, 2009

Języki

angielski, hiszpański

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania strony, w celach statystycznych oraz w celach optymalizacji korzystania ze strony. Możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce. Zobacz Politykę prywatności.