Aby znaleźć prawnika skorzystaj z wyszukiwarki. Możesz również przeglądać prawników wg stanowisk lub nazwisk:
Zajmuje się prawem i postępowaniem cywilnym, prawem gospodarczym i prawem bankowym. Jej zainteresowania obejmują również zagadnienia z obszaru prawa medycznego. Wcześniejsze doświadczenie zdobywała m. in. w zespole bankowo-finansowym warszawskiego oddziału jednej z największych na świecie międzynarodowych kancelarii prawnych, a także w kancelariach prawnych w Krakowie.

Ukończyła z wyróżnieniem studia prawnicze na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie (2017) i we Francji (Master en Droit Privé, Université d’Orléans – 2019). Studiowała także na Université de Bordeaux (2016). Reprezentantka Uniwersytetu Jagiellońskiego na arenie międzynarodowej podczas Nuremberg Moot Court (2017), gdzie otrzymała od sędziów nagrodę Second Best Speaker.

Od 2019 roku aplikantka radcowska w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Krakowie.
Biuro

Kancelaria prawna Kraków (HQ)

Kancelaria prawna
w Krakowie:
ul. Jabłonowskich 8

31-114 Kraków

Tel. +48 12 427 24 24

Faks: +48 12 427 23 33

spcg@spcg.pl

Edukacja

Uniwersytet Jagielloński, Wydział Prawa i Administracji, 2017; Université d’Orléans, Faculté de Droit, Économie et Gestion, 2019

Języki

angielski, francuski, włoski

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania strony, w celach statystycznych oraz w celach optymalizacji korzystania ze strony. Możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce. Zobacz Politykę prywatności.