Aby znaleźć prawnika skorzystaj z wyszukiwarki. Możesz również przeglądać prawników wg stanowisk lub nazwisk:
Specjalizuje się w postępowaniach spornych (Financial Litigation), prawie rynku kapitałowego i nowych technologii oraz administracji zabezpieczeniami emisji papierów wartościowych. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Departamencie Studiów, Analiz i Legislacji Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej oraz w ramach bieżącej obsługi prawnej banków, towarzystw funduszy inwestycyjnych i domów maklerskich.

Prowadzi szkolenia z zakresu odpowiedzialności cywilnej instytucji finansowych we współpracy z Izbą Zarządzających Funduszami i Aktywami, Izbą Domów Maklerskich oraz Instytutem Szkoleń Prawa Bankowego. Autor publikacji z zakresu postępowania cywilnego i rynku kapitałowego, które ukazały się m.in. w Polskim Procesie Cywilnym, Monitorze Prawa Bankowego oraz Dzienniku Gazecie Prawnej.

Prawo na Uniwersytecie Warszawskim ukończył z wyróżnieniem. Laureat I nagrody w konkursie Towarzystwa Naukowego Procesualistów Cywilnych o nagrodę „Polskiego Procesu Cywilnego” za najlepszą pracę magisterską z dziedziny postępowania cywilnego oraz II nagrody w finale Turnieju Negocjacyjnego dla aplikantów radcowskich o puchar Prezesa Krajowej Izby Radców Prawnych. Od 2021 r. radca prawny, wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Aktywnie współpracuje z samorządem radcowskim (członek Komisji Aplikacji Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie) oraz Centrum Białoruskiej Solidarności. Wieloletni wolontariusz i koordynator Poradni Fundacji Academia Iuris im. Macieja Bednarkiewicza, ogólnopolskiej organizacji pozarządowej świadczącej nieodpłatną pomoc prawną osobom najuboższym.
Biuro

Kancelaria prawna Warszawa

Kancelaria prawna
w Warszawie:
ul. Złota 59

00-120 Warszawa

Tel. +48 22 244 83 00

Faks: +48 22 244 83 01

warszawa@spcg.pl

Edukacja

Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji, 2017

Języki

angielski

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania strony, w celach statystycznych oraz w celach optymalizacji korzystania ze strony. Możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce. Zobacz Politykę prywatności.