Aby znaleźć prawnika skorzystaj z wyszukiwarki. Możesz również przeglądać prawników wg stanowisk lub nazwisk:
Agnieszka Sułkowska specjalizuje się w prawie podatkowym, ze szczególnym uwzględnieniem postępowań podatkowych oraz sądowo-administracyjnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywała m. in. w firmach specjalizujących się w usługach doradztwa podatkowego, gdzie doradzała m. in. firmom z branży farmaceutycznej oraz nieruchomościowej.

Przez wiele lat prowadziła indywidualną praktykę zawodową obsługując klientów krajowych i zagranicznych m. in. z branży high-tech, reklamowej oraz podmioty szeroko pojętego rynku kapitałowego, doradzając w szczególności w zakresie postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych (w tym jako pełnomocnik procesowy) oraz w restrukturyzacjach i optymalizacjach podatkowych z wykorzystaniem krajowych i zagranicznych struktur prawnych (w tym funduszy inwestycyjnych).

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, na kierunku Finanse i Bankowość oraz licencjonowanym doradcą podatkowym (nr wpisu 12112) z ponad 10-letnim doświadczeniem zawodowym.

Jest autorką licznych publikacji o tematyce podatkowej, szkoleń prowadzonych na zlecenie klientów oraz regularnie publikuje teksty z zakresu prawa podatkowego na blogu kancelarii.
Doradzała w szczególności
Międzynarodowej grupie z branży real estate (właściciel, zarządca i deweloper największych centrów handlowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej)
przy transakcjach restrukturyzacyjnych oraz nieruchomościowych
Spółce będącej właścicielem nieruchomości komercyjnych w Polsce
w zakresie kontroli i postępowań podatkowych, transakcji sprzedaży nieruchomości oraz podatku od nieruchomości
Grupie spółek świadczących usługi reklamowe w modelu efektywnościowym
w zakresie kontroli i postępowań podatkowych i celno-skarbowych oraz postępowań sądowo-administracyjnych
Funduszom inwestycyjnym krajowym i zagranicznym inwestującym w branżę nieruchomościową
w zakresie działań restrukturyzacyjnych i bieżącego doradztwa
Funduszowi inwestycyjnemu zamkniętemu inwestującemu w podmioty z branży high-tech
w zakresie restrukturyzacji portfela funduszu oraz w zakresie postępowania przed Szefem Krajowej Administracji Skarbowej
Biuro

Kancelaria prawna Warszawa

Kancelaria prawna
w Warszawie:
ul. Złota 59

00-120 Warszawa

Tel. +48 22 244 83 00

Faks: +48 22 244 83 01

warszawa@spcg.pl

Edukacja

Szkoła Główna Handlowa, Finanse i Bankowość, 2010

Języki

angielski

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania strony, w celach statystycznych oraz w celach optymalizacji korzystania ze strony. Możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce. Zobacz Politykę prywatności.