Aby znaleźć prawnika skorzystaj z wyszukiwarki. Możesz również przeglądać prawników wg stanowisk lub nazwisk:
Specjalizuje się w prawie pracy. Zajmuje się również zagadnieniami z obszaru ochrony danych osobowych oraz postępowaniami z zakresu prawa karnego i prawa cywilnego. Wielokrotnie uczestniczyła w projektach due diligence spółek. Regularnie przygotowuje i prowadzi dla klientów kancelarii szkolenia. Współautorka kancelaryjnego newslettera z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, który to kierunek ukończyła z wyróżnieniem w 2015 r. W roku akademickim 2014/15 odbyła stypendium na Uniwersytecie w Lucernie (Szwajcaria) w ramach Swiss-European Mobility Programme.

Aplikację adwokacką ukończyła przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach w 2019 r., zdając egzamin zawodowy z wyróżnieniem.
Biuro

Kancelaria prawna Katowice

Kancelaria prawna
w Katowicach:
ul. Warszawska 10

40-006 Katowice

Tel. +48 32 352 19 60

Faks: +48 32 621 90 01

katowice@spcg.pl

Edukacja

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Wydział Prawa i Administracji, 2015

Języki

angielski, niemiecki

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania strony, w celach statystycznych oraz w celach optymalizacji korzystania ze strony. Możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce. Zobacz Politykę prywatności.