Aby znaleźć prawnika skorzystaj z wyszukiwarki. Możesz również przeglądać prawników wg stanowisk lub nazwisk:
Specjalizuje się w sprawach cywilnych oraz w doradztwie w zakresie prawnych aspektów bieżącej działalności podmiotów gospodarczych, w szczególności z obszaru prawa gospodarczego, prawa spółek, prawa cywilnego i prawa zamówień publicznych.

Reprezentuje Klientów kancelarii w licznych sporach zawiązanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, zarówno na etapie przedsądowym, jak również przed sądami powszechnymi (w tym w postępowaniach mediacyjnych) i w postępowaniu egzekucyjnym.

Doradzał w procesach łączenia i nabywania spółek, jak również w licznych negocjacjach umownych. Wspomaga również klientów kancelarii w sprawach z zakresu prawa zamówień publicznych, włączając w to reprezentację w postępowaniach przed Krajową Izbą Odwoławczą.

Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego 2006 roku. Następnie na tej samej uczelni w 2010 roku ukończył studia doktoranckie, a w 2012 roku uzyskał stopień doktora nauk prawnych broniąc, w katedrze teorii i filozofii prawa, rozprawę doktorską dotyczącą teoretyczno-prawnych aspektów zasady ignorantia iuris nocet.
Biuro

Kancelaria prawna Katowice

Kancelaria prawna
w Katowicach:
ul. Warszawska 10

40-006 Katowice

Tel. +48 32 352 19 60

Faks: +48 32 621 90 01

katowice@spcg.pl

Edukacja

Uniwersytet Śląski w Katowicach, Wydział Prawa i Administracji, 2006, doktor nauk prawnych, 2012

Języki

angielski

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania strony, w celach statystycznych oraz w celach optymalizacji korzystania ze strony. Możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce. Zobacz Politykę prywatności.