Aby znaleźć prawnika skorzystaj z wyszukiwarki. Możesz również przeglądać prawników wg stanowisk lub nazwisk:
Posiada wieloletnie doświadczenie w finansowaniu transakcji oraz bieżącej, kompleksowej obsłudze korporacyjnej podmiotów gospodarczych. Na co dzień identyfikuje ryzyka prawne oraz wskazuje optymalne rozwiązania biznesowe dla klientów. Wielokrotnie negocjował umowy finansowania, jak również ustanawiane wraz z nimi zabezpieczenia transakcji. Jego dotychczasowa praktyka obejmuje również sprawy związane z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu.

Przed dołączeniem do zespołu SPCG przez ponad pięć lat pełnił funkcję prawnika wewnętrznego w międzynarodowym podmiocie zapewniającym finansowanie przedsiębiorcom.

Absolwent podyplomowych studiów „Akademia Spółek” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (2017). Aktualnie uczestnik Prawniczego Seminarium Doktorskiego w Akademii Leona Koźmińskiego.

W 2019 roku uzyskał wpis na listę radców prawnych w Warszawie.
Biuro

Kancelaria prawna Warszawa

Kancelaria prawna
w Warszawie:
ul. Złota 59

00-120 Warszawa

Tel. +48 22 244 83 00

Faks: +48 22 244 83 01

warszawa@spcg.pl

Edukacja

Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie, prawo, 2014

Języki

angielski

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania strony, w celach statystycznych oraz w celach optymalizacji korzystania ze strony. Możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce. Zobacz Politykę prywatności.