Aby znaleźć prawnika skorzystaj z wyszukiwarki. Możesz również przeglądać prawników wg stanowisk lub nazwisk:
Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z prawem pracy, w szczególności świadcząc bieżące doradztwo prawne z tego obszaru na rzecz klientów kancelarii jak również reprezentując ich w sporach pracowniczych. Brał udział w wielu badaniach due diligence przedsiębiorców koncentrując się w nich na kwestiach pracowniczych.

W kręgu jego zainteresowań zawodowych leżą w szczególności kwestie związane z pracowniczymi aspektami transakcji fuzji i przejęć, oraz związane z zatrudnianiem wyższej kadry menedżerskiej. Na bieżąco analizuje i przybliża tematy prawne na łamach kancelaryjnego bloga. Współautor tekstów do regularnych publikacji elektronicznych SPCG – alertów i newsletterów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, jak również tekstów w prasie branżowej. Prelegent szkoleń organizowanych dla klientów kancelarii i szkoleń zewnętrznych.

Studia prawnicze ukończył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Wpisany na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Katowicach, gdzie wcześniej odbywał aplikację adwokacką oraz uzyskał jeden z najlepszych na Śląsku wyników adwokackiego egzaminu zawodowego. Jest również absolwentem podyplomowych studiów prawa pracy oraz podyplomowych studiów prawa karnego skarbowego i gospodarczego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, oraz podyplomowych studiów „Akademia Spółek” prowadzonych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Stale rozwija i poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.
Biuro

Kancelaria prawna Katowice

Kancelaria prawna
w Katowicach:
ul. Warszawska 10

40-006 Katowice

Tel. +48 32 352 19 60

Faks: +48 32 621 90 01

katowice@spcg.pl

Edukacja

Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, 2016

Języki

angielski

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania strony, w celach statystycznych oraz w celach optymalizacji korzystania ze strony. Możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce. Zobacz Politykę prywatności.