Aby znaleźć prawnika skorzystaj z wyszukiwarki. Możesz również przeglądać prawników wg stanowisk lub nazwisk:
Kieruje pracami oddziału kancelarii we Wrocławiu. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie handlowym, prawie bankowym oraz zagadnieniach prawnych związanych z funkcjonowaniem funduszy inwestycyjnych.

Z powodzeniem reprezentował Klientów SPCG w licznych sporach cywilnych. Posiada bogate doświadczenie w zakresie reprezentacji banków w postępowaniach cywilnych, w tym w szczególności depozytariuszy w sprawach związanych z funkcjonowaniem funduszy inwestycyjnych. Świadczy usługi bieżącego doradztwa prawnego na rzecz banków i funduszy inwestycyjnych sporządzając w tym zakresie liczne opinie i memoranda dotyczące w m.in. zagadnień związanych z reprezentacją i likwidacją funduszy inwestycyjnych.

Wielokrotnie uczestniczył w procesach due diligence, zajmując się problematyką z zakresu ochrony danych osobowych i prawa własności intelektualnej.

Posiada doświadczenie w zakresie reprezentacji Klientów SPCG w sprawach karnych, występując w charakterze pełnomocnika i obrońcy.

Ukończył z wyróżnieniem Wydział Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest zatrudniony na stanowisku adiunkta w Zakładzie Prawa Cywilnego i Prawa Międzynarodowego Prywatnego na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Studiował na Universität Salzburg w Austrii. Ukończył Szkołę Prawa Amerykańskiego organizowaną we współpracy z Chicago Kent College of Law Illinois Institute of Technology. Uczestniczył w Programme in European Private Law for Postgraduates.

Autor licznych publikacji z zakresu prawa prywatnego międzynarodowego, międzynarodowego postępowania cywilnego, a także poświęconych problematyce Online Dispute Resolution (ODR). Wykonawca w wielu międzynarodowych projektach badawczych. Wygłaszał referaty na uznanych międzynarodowych konferencjach naukowych m.in. w Brnie, Rio de Janeiro, Wiedniu i Wilnie.
Biuro

Kancelaria prawna Wrocław

Kancelaria prawna
we Wrocławiu:
ul. św. Mikołaja 7

50-125 Wrocław

Tel. +48 71 739 55 00

Faks: +48 71 739 55 01

wroclaw@spcg.pl

Edukacja

Uniwersytet Wrocławski, Wydział Prawa Administracji i Ekonomii, 2009

Języki

angielski

Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies w celu zapewnienia prawidłowego działania strony, w celach statystycznych oraz w celach optymalizacji korzystania ze strony. Możesz zmienić ustawienia cookies w swojej przeglądarce. Zobacz Politykę prywatności.